Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, absolwenci i uczniowie

Szkoły Podstawowej im. Edwarda Reszke w Borownie żegnają

Pana Jerzego Miarzyńskiego,

życzliwego człowieka, oddanego swej pracy nauczyciela matematyki,

fizyki i technikioraz bibliotekarza i wychowawcę wielu pokoleń.

Dziękujemy Panu Jurkowi Miarzyńskiemu za jego zaangażowanie i trud, za wszystkie lata poświęcone naszej placówce. Panie Jurku, składamy podziękowania za piękną służbę dla dobra wspólnego, którą podjąłeś i pełniłeś przez tyle lat. Dziękujemy za wszystkie szczere i wspaniałe gesty. Pozostanie Pan w naszej pamięci jako człowiek wielkiej dobroci, której wielokrotnie doświadczaliśmy.Ksiądz Jan Twardowski napisał: “Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”, a Pan pozostanie cząstką naszej historii – historii Szkoły Podstawowej im. Edwarda Reszke w Borownie.Pogrążenie w bólu, pragniemy złożyć wyrazy współczucia najbliższej rodzinie Pana Jurka.

black 1915459 960 720