Uwaga! Konkurs!

Drodzy Uczniowie!

Biblioteka szkolna zaprasza  wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „W poszukiwaniu wiosny”.

Przyroda szykuje się na nadejście Wiosny, wiele wskazuje na to, że ta pora roku zawita
do nas zgodnie z kalendarzem.

Nie czekajcie, tylko łapcie telefony/aparaty i szukajcie czegoś pięknego
do uwiecznienia.

Jak się bawić? To proste!
Zrób zdjęcie komórką/aparatem.

Szczegóły konkursu:

1.Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zdjęcia ukazującego wiosnę. Fotografia może przedstawiać krajobrazy, rośliny, zwierzęta lub wiosenne detale. Interpretację tematu zostawiamy Waszej wyobraźni. Tematem przewodnim jest Wiosna, a można to rozumieć na wiele sposobów. Zaskoczcie nas swoją kreatywnością.

2. Pracę (jedną) przesyłacie drogą cyfrową na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do 17 marca b.r. W tytule wiadomości wpisujecie: W poszukiwaniu wiosny.

3. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 oraz 4-8.

4. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi  22marca b.r.

4. Praca powinna być opatrzona  metryczkę zawierającą: imię i nazwisko, klasę, tytuł pracy.