Młodzi wynalazcy

Uczniowie klasy 6  podczas omawiania lektury na lekcjach języka polskiego zastanawiali się, czy nowoczesne technologie ułatwiają życie  i podnoszą jego standard , czy może uzależniają i  są "złodziejami czasu" ?
 Na chwilę sami wcielili się w rolę wynalazców, przy czym wykazali się ogromną kreatywnością i fantazją. Mieliśmy okazję podziwiać fotelot ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym, jajkomierz zapobiegający oparzeniom, dżetpak 4000 umożliwiający loty, podświetlany długopis niezbędny podczas odrabiania prac późnym wieczorem,  koło fortuny pomagające niezdecydowanym i pomagator klasowy 2000 - niezastąpione wsparcie w chwilach zwątpienia i grozy.
wynalazcy 3

wynalazcy 1