Zabawa karnawałowa w przedszkolu 2019

Karnawał to bardzo miła tradycja przepełniona zabawą i muzyką, gdzie ważnym elementem są bale karnawałowe. Przedszkolaki z utęsknieniem czekały na ten niezwykły dzień. Zabawa karnawałowa w przedszkolu w Borownie odbyła się
1 lutego 2019r. o godzinie 10.00

Tego dnia już od rana pojawiły się barwne postacie z bajek. Można było spotkać królewny, papugę, czarownicę, Czerwonego Kapturka,rycerzy, piratów, Spidermana, Aniołka, Panterę … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wszystkie stroje były bardzo ciekawe dzięki ogromnemu zaangażowaniu samych rodziców. Na barwnej i kolorowej sali przedszkolnej przedszkolaki miały możliwość zatańczyć przy muzyce. Wspólnie bawiły się w różne zabawy kołowe ze śpiewem. Odbyły się konkursy na taniec z balonami, taniec wokół krzesełek itp. Rewelacyjnie przeszły test na zjedzenie cytryny bez „grymasu skrzywienia ust”. Między konkursami przedszkolaki mogły napić się soku i zjeść co nieco na słodko. Po kilku chwilach odpoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca.

Bal karnawałowy dostarczył małym uczestnikom wielu przeżyć i radości. Wraz ze swoimi wychowawcami spędziły czas w miłej atmosferze.

Więcej zdjęć z tej fantastycznej zabawy - Kliknij TUTAJ!