O jedną przeszkodę mniej!

Dla Trystiana z klasy 6 od dziś schody nie będą już przeszkodą w codziennym funkcjonowaniu. Uczeń, który od lat zmaga się z dysfunkcją narządu ruchu, otrzymał do swej dyspozycji mobilny schodołaz. Dzięki temu urządzeniu Trystian będzie mógł poruszać się sprawnie po całej szkole i na każdych schodach. Urządzenie jest bezpieczne, zasilane akumulatorowo, a w pełni naładowane baterie umożliwiają pokonanie nawet 1000 stopni.

A to wszystko dzięki zaangażowaniu Pani Izabeli Sumlińskiej z Urządu Gminy w Mykanowie, która skutecznie koordynowała projekt pozyskania schodołazu dla naszej placówki.

Serdecznie dziękujemy!