Narodowe Czytanie 2019 w naszej szkole

10 września b.r. w naszej szkole odbyła się akcja popularyzująca czytelnictwo - "Narodowe Czytanie 2019". Uczniowie wszystkich klas zgromadzeni w sali gimnastycznej obejrzeli krótką prezentację o autorach nowel i tekstach wybranych do czytania.
Imprezę zainicjował pan dyrektor Artur Rybaniec, czytając fragment noweli Brunona Schulza "Mój ojciec wstępuje do strażaków". Następnie przed mikrofonem zasiadły pani Weronika Jacyk i pani Agata Tądel. Uczniowie poznali również nowelę Bolesława Prusa "Katarynka" w wykonaniu kolegów i koleżanek z klasy 8.
W czasie akcji uczniowie wzięli udział w konkursie czytelniczym. Na koniec rozlosowano wiele nagród...

Więcej zdjęć na naszym facebooku. Zapraszamy!