Wycieczka do Pragi

W dniach 8-10 maja uczniowie klasy 8 i 3 gimnazjum wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Pragi – jednego z najpiękniejszych miast świata. Młodzież zwiedzała Starówkę położoną na dwóch brzegach Wełtawy, Hradczany: Zamek Królewski, Katedrę św. Wacława, Złotą Uliczkę i przechadzała się po najpiękniejszym średniowiecznym moście – Moście Karola. Niemałą atrakcją była wówczas przejażdżka metrem i wieczorny spacer po najładniejszych miejscach w Pradze, gdzie większość zabytków jest przepięknie oświetlona. Wrażeń dopełniła trasa po Skalnym Mieście o powierzchni ok. 1800 ha złożonym z ogromnej ilości skał o fantastycznych formach.

Wycieczka obfitowała w atrakcje turystyczne, a wizyta na długo pozostanie w pamięci.

Więcej zdjęć na facebooku KLIKNIJ TUTAJ!