Super dyskoteka!

30 stycznia br. w naszej szkole odbyła się międzyszkolna dyskoteka, której pomysłodawcą i organizatorem był Samorząd Uczniowski.
Na zaproszenie odpowiedzieli uczniowie ze szkół w Witkowicach, Rzerzęczycach, Kłomnicach, Rudnikach, Mykanowie, Starym Broniszewie oraz Radostkowie. Łącznie bawiło się 170 osób.
Imprezę należy bez wątpienia zaliczyć do bardzo udanej. Młodzież z klas VII, VIII oraz III gimnazjum udowodniła, że wspólnie potrafi się świetnie i bezpiecznie bawić.
Serdecznie dziękujemy wszystkim opiekunom, którzy poświęcili swój wolny czas uczniom. Na pewno było warto! Dyrektor szkoły składa również podziękowania członkom Samorządu, Rodzicom za wspaniały pomysł i perfekcyjną organizacje imprezy.

Więcej zdjęć z imprezy na naszym fan pag'u!