Pasowanie na Pierwszaka 2018

Dzień 5.10.2018r. na długo zapisze się w naszej pamięci, bowiem w tym dniu przyjęliśmy 16. dzieci w Poczet Uczniów Szkoły Podstawowej im. Edwarda Reszke w Borownie. Spotkanie rozpoczęli najmłodsi uczestnicy. Zaprezentowane przez nich wierszyki, tańce, śpiewy a nawet i śmiechy – ubrały ten dzień w niesamowita atmosferę. Po wzorowych występach – nastąpiło pasowanie każdego ucznia z osobna. Tego aktu dokonał Pan Dyrektor – Artur Rybaniec . Uczniowie otrzymali dyplomy książkowe upominki, rożki obfitości a także drobne prezenty od starszych kolegów. Po części oficjalnej rodzice świeżo upieczonych pierwszaczków zaprosili wszystkich gości do sali na pysznego torta. Tam dzieci zastały ciekawą niespodziankę. Był to list oraz smakołyki od Kubusia Puchatka. Dzieci były bardzo zadowolone. Pełne wrażeń – na zakończenie tak pięknego dnia – tradycyjnie zasadziły swoje drzewko przed szkołą. Dziękujemy mamom, na które zawsze możemy liczyć, które zawsze w przygotowaniu tego typu dni  służą nam ogromną pomocą. Kochani Uczniowie klasy I – życzymy Wam, aby podróż edukacyjna w naszej szkole była dla Was wyjątkowa i ubrana tylko w dobre doświadczenia. Powodzenia!

Więcej zdjęć z pasowania KLIKNIJ TUTAJ!