Szanowni Rodzice!

24. 08. 2017r. ( tj. czwartek), o godz. 18:00 odbędzie się zebranie wiejskie, którego głównym celem będzie podział funduszu sołeckiego oraz wybory nowego sołtysa wsi Borowno.

W tym roku nasza szkoła złożyła wniosek dot. wyposażenia pracowni komputerowej, wymianę starego sprzętu – na nowy. Obecnie nasz sprzęt jest stary, zużyty, wymaga ciągłej naprawy. Jest to kosztowne, a budżet naszej placówki jest ograniczony.

To już trzeci raz z rzędu, kiedy nasze prośby nie zyskały aprobaty ze strony rady sołeckiej. Byłoby nam niezmiernie miło, gdyby Państwo poparli naszą inicjatywę, popierając tak naprawdę rozwój naszych dzieci i idącą za tym ich przyszłość oraz konieczność realizacji nowej podstawy programowej.

Uważamy, że dobro naszych dzieci jest najważniejsze, a rodzice zawsze byli naszym ogromnym wsparciem i wiemy, że możemy na Was liczyć.