ul. Klonowa 6/8,
42-233 Borowno

Zdalne nauczanie

Szanowni Rodzice!

Mamy świadomość, że czas realizowania zajęć w sposób zdalny jest niesamowicie obciążający każdego uczestnika - uczniów, rodziców, nauczycieli. Stąd moja prośba o zachowanie jak największego spokoju.

Od 25 marca, tj. od środy zaczęliśmy organizować zajęcia zgodnie z zaleceniami MEN, a więc realizować podstawę programową z możliwością stawiania ocen. W związku z tym wychowawcy przekazali Państwu szczegółowe informacje na temat planu lekcji, możliwości kontaktu z wychowawcami i nauczycielami. Przedmioty będą realizowana przez platformę Microsoft Teams – uczniowie otrzymali już loginy. Bardzo proszę o pomoc dzieciom w założeniu kont na tej platformie i stosowanie się do informacji, które będą przekazywane przez wychowawców i nauczycieli. Nadal do realizacji lekcji będziemy wykorzystywać jak dotychczas i-dziennik oraz pocztę elektroniczną, przez którą uczniowie otrzymywać będą zadania do wykonania i terminy ich odesłania. Ważne jest, by uczniowie brali udział w zajęciach, logowali się na platformę Microsoft Teams, odczytywali maile, informacje zamieszczane na idzienniku.

Rozumiemy, że mogą zdarzać się sytuacje, w których dziecko nie zdąży z wykonaniem danej pracy w terminie z różnych przyczyn, ale  najważniejsze teraz jednak jest, aby dzieci pracowały, podejmowały próbę wykonywania zadań domowych. Wiemy, że dużo pracy spada na Rodziców, ale zawsze możecie Państwo skontaktować się z wychowawcą lub bezpośrednio z nauczycielem, którzy służą pomocą a często po prostu wsparciem.

Serdecznie Państwa pozdrawiam, życzę zdrowia i siły w tym trudnym czasie.

 

PORADNIK DLA SZKÓŁ - KLIKNIJ TUTAJ